بيمارستان امام امل
۱۳۹۸ يکشنبه ۱ ارديبهشت
br ENGLISH
تاریخ: 1397/10/22 تعداد بازدید: 10
پيام تبريك سرپرست بيمارستان امام خميني (ره)آمل بمناسبت روز پرستار
پيام تبريك سرپرست بيمارستان امام خميني (ره)آمل بمناسبت روز پرستار سرپرست بيمارستان امام خميني (ره)آمل با صدور پيامي، ميلاد حضرت زينب (س) و روز پرستار را تبريك گفت. پنجم جمادي الاول، سالروز ولادت باسعادت بانوي شكيبايي، استقامت و شجاعت حضرت زينب كبري(س)، پيام‌رسان واقعه عاشورا و روز پرستار را به عاشقان ائمه اطهار و جامعه پرستاري تبريك و تهنيت مي‌گويم. بي‌ترديد پرستاران اسوه‌هاي عفت، صبر، عطوفت و متكي به خصايص نيك انساني هستند كه در شرايط طاقت فرساي كاري با روحيه‌اي برگرفته از ويژگي‌هاي والاي بانوي استقامت و شكيبايي، تلاش مي‌كنند آلام بيماران را با فداكاري و حس انسان دوستي كاهش دهند و اميد به زندگي را به آنان بازگردانند.

 

 

پيام تبريك

سرپرست بيمارستان امام خميني (ره)آمل  بمناسبت روز پرستار

 

سرپرست بيمارستان امام خميني (ره)آمل با صدور پيامي، ميلاد حضرت زينب (س) و روز پرستار را تبريك گفت.

 

پنجم جمادي الاول، سالروز ولادت باسعادت بانوي شكيبايي، استقامت و شجاعت حضرت زينب كبري(س)، پيام‌رسان واقعه عاشورا و روز پرستار را به عاشقان ائمه اطهار و جامعه پرستاري تبريك و تهنيت مي‌گويم.

 

بي‌ترديد پرستاران اسوه‌هاي عفت، صبر، عطوفت و متكي به خصايص نيك انساني هستند كه در شرايط طاقت فرساي كاري با روحيه‌اي برگرفته از ويژگي‌هاي والاي بانوي استقامت و شكيبايي، تلاش مي‌كنند آلام بيماران را با فداكاري و حس انسان دوستي كاهش دهند و اميد به زندگي را به آنان بازگردانند.

 

بي شك تعيين اين روز فرخنده به عنوان روز پرستار فرصت مغتنمي است، براي تجليل از همه مردان و زناني كه انسانيت را در سنگ صبور بودن و التيام بخشيدن به همنوعان خودمي بيند و هم نفس با بيماران ، عمر و سلامتي خود را به مخاطره انداخته و با رأفت و شكيبايي خويش ، از درد بيماران كاسته، مرهم مهرباني را بر زخمها زده و در پرتو الطاف خداوند متعال، نعمت بزرگ عافيت را براي بيماران به ارمغان مي آورند.

 

اينجانب ضمن گراميداشت ولادت دخت گرانمايه امير مومنان (ع)، توفيق روزافزون جامعه بي‌ادعاي پرستاري ، بويژه پرستاران بيمارستان امام خميني (ره)آمل را از خداوند مسئلت مي‌كنم و آرزومندم اين عزيزان با الگوبرداري از حضرت زينب كبري (س)در تمامي مراحل زندگي شاد و سربلند باشند.

 

دكتر محمد تقي رمضاني

 

سرپرست بيمارستان امام خميني (ره)آمل 

پيام تبريك سرپرست بيمارستان امام خميني (ره)آمل  بمناسبت روز پرستار
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal