بيمارستان امام امل
۱۳۹۹ پنج شنبه ۶ آذر
br ENGLISH
تاریخ: 1399/08/14 تعداد بازدید: 3
بازدید معاون درمان دانشگاه و جمعی از مسئولین
معاون درمان دانشگاه به همراه رئیس بیمارستان، مدیر شبکه بهداشت ودرمان آمل و جمعی از مسئولین دانشگاه و بیمارستان از بخش های مربوط به بیماران مبتلا به کوید 19 در بیمارستان امام خمینی آمل بازدید نمودند. به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، ، دکترتورج اسدی معاون درمان دانشگاه بهمراه ، دکتر فرامرز اکبری مدیرشبکه بهداشت ودرمان و دکتر اسماعیل محمدی رئیس بیمارستان و جمعی از مسئولین ، ضمن بازدید از تعدادی از بخش های بستری بیماران کرونایی در این مرکز ، در گفتگویی با کادر درمانی خط مقدم مقابله با کرونا ، از نزدیک درباره مسائل و مشکلات آنها صحبت نمودند.

بازدید معاون درمان دانشگاه و جمعی از مسئولین

از بخش های مربوط به بیماران مبتلا به کوید 19 در مرکز

  معاون درمان دانشگاه به همراه رئیس بیمارستان، مدیر شبکه بهداشت ودرمان آمل و جمعی از مسئولین دانشگاه و بیمارستان از بخش های مربوط به بیماران مبتلا به کوید 19 در بیمارستان امام خمینی آمل بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، ، دکترتورج اسدی معاون درمان دانشگاه بهمراه  ، دکتر فرامرز اکبری مدیرشبکه بهداشت ودرمان  و دکتر اسماعیل محمدی رئیس بیمارستان و جمعی از مسئولین ، ضمن بازدید از تعدادی از بخش های بستری بیماران کرونایی در این مرکز ، در گفتگویی با کادر درمانی خط مقدم مقابله با کرونا ، از نزدیک درباره مسائل و مشکلات آنها صحبت نمودند.

در بازدید از اورژانس و بخش های بستری بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان و نیز عیادت از بیماران بستری، از نزدیک در جریان خواسته ها و نیازمندی های کادر درمان و بیماران قرار گرفته و فرآیندهای پذیرش و درمان بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا ویروس را مورد ارزیابی قرار دادند.

در پایان این بازدید ، مسئولین دانشگاه  در نشستی با مسئولین بیمارستان ، پس از بیان نظرات و پیشنهادات آنان، تصمیمات مقتضی را در خصوص بهبود ارائه خدمات پیشگیرانه و مقابله ای با بیماری کرونا و برطرف نمودن مشکلات پرسنل در این مرکز را اتخاذ نمودند
بازدید معاون درمان دانشگاه و جمعی از مسئولین
Powered by DorsaPortal